Kai gyvenimas, rodos, virsta aukštyn kojom, viskas neišvengiamai kinta, kai net nežinai, kokia tavęs laukia rytdiena ir išsigandęs nugrimzti į save, kur susisukęs į mažulytį kamuoliuką, nori pasislėpti ir užmigti visiems laikams, Visata ima tave kelti, žadinti, rodyti tau nuostabiausius dalykus, kuriuos per savo skausmą, savo užverktas akis negebėjai, nenorėjai ar atsisakei matyti.
Diena iš dienos, valanda po valandos Ji tave stebina, džiugina, pralinksmina. Kai tik apima noras susigūžti, tau pasiunčiamas ženklas, nuostabi Visatos šypsena ar dangiška akių žydrynė, gili ir raminanti lyg jūra, skambus lyg varpelių tilindžiavimas juokas. Stebi ir stebiesi kaip viskas vyksta – kartais netikėtai, kartais atbulai ar netgi aukštyn kojom – Visatos dovanos tiesiog plūsta ir kuo įvairiausiais pavidalais. Pabundi iš ryto ir su dideliausiu atradimo ir susižavėjimo džiugesiu atklysta mintis – kuo šiandien stebinsi Visata? Plūsta begalinis dėkingumas Visatai, Dievui – ačiū, ačiū Jums už tą nuostabumą, ačiū Jums už tas dovanas, tą palaikymą, tuos siunčiamus ženklus, siunčiamus pagalbininkus – kaip gera jaustis vieniu, vieniu su Jumis, su visu kuo supančiu, justi šalia savo brolius ir seseris, jų švelnų rankos ištiesimą, apkabinimą, jausti jų rūpestį ir palaikymą, tvirtą užnugarį, kai gali visiškai nurimti, atsipalaiduoti, jaustis visiškai saugus ir drąsiai žygiuoti, juk vien to jausmo, to žinojimo užtenka, kad sukaupti savyje jėgas ir žingsniuoti pirmyn.
Ačiū jums, Visatos atstovai, laisva valia pasirinkusieji ir ateinantys man į pagalbą, ačiū už palaikymą, už džiugias, smagias akimirkas, už pamokas jums ačiū. Kaip gera, kaip gera gyventi Visatoje, kaip gera būti Dievo dukra – ačiū Tau, Dievulėli, už dovanotą gyvenimą, už suteiktas galimybes, už laisvą valią, už Meilės energiją Tau ačiū.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.