Kitoks būdas pasveikti arba Kaip susikurti laimingą gyvenimą

„Dažnai žmonės kreipiasi, norėdami pasveikti, bet, mano nuomone, tiek pat svarbu suvokti savo vietą pasaulyje. Savo užduoties ir paskirties suvokimas veda link sielos sveikatos, todėl žmonės, ir pasveikę fiziškai, užsiėmimus noriai tęsia su tikslu atrasti save, sužinoti daugiau apie save.

Dabar būdingas trumparegiškumas, kai žmogus temąsto apie keletą metų į priekį, bet natūraliai kyla klausimas, ar dėlto mes užgimėme, kad užaugtume, išsimokslintume, padarytume karjerą, dar užsidirbtumėm pinigų išsimaitinimui, kažkokiems malonumams, susirgtume ir numirtume? Šitokia mums peršama pasaulėžiūra veda link beviltiškumo, energijos stokos ir savęs, kaip žmogaus, nesuvokimo.

Žmogus nėra kažkokia atskira ląstelė šalia viso organizmo, mes kiekvienas esame Visatos dalelė ir tik nuo mūsų priklauso, kaip darysim įtaką viskam, kas mus supa. Žmogus gali būti arba vėžine ląstele, kai savanaudiškai viską ima iš aplinkos, o į ją išmeta atliekas užteršdamas visą organizmą, arba darnia ląstele, skleidžiančia šviesą apie save, tuomet sveikas ir žmogus, ir visas pasaulis.

Kiekvienas gimstantis kūdikis ateina su užduotimi būti ta šviečiančia ląstele. Tai ir yra žmogaus užduotis ir ją smagu savyje atrasti.“ Ingrida Žitkauskienė

Straipsnį skaitykite:

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mityba/kitoks-budas-pasveikti-arba-kaip-susikurti-laiminga-gyvenima-1030-549473

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.