Nuorodos

Viskas prasidėjo nuo vieno tik žmogaus, žmogaus svajonėm savomis sukūrusio vaizdinius įstabius ir paskleidusio juos mums.
Čia renkasi, naujienomis dalinasi, patirtimi sava bendraminčiai jos – anastasija.lt

Bendra kūrybinė mintis apsijungusi gali sukurti įstabiausius dalykus.
Kitoniškas judėjimas vyksta ir Lietuvoje.
Bendraminčių kuriamas giminės sodybų sodžius – sventasodis.lt
Ši kūryba (tai daugiau nei įprastas daugumai kūrybos suvokimas) – tai kūryba materijoje, gyva kūryba, amžina, nes nuolatos atsinaujinanti. O kūrinys tasai džiuginantis kas dieną vis naujai, savom spalvom ir atspalvių gausybe, savais gaivinančiais kvapsniais.
Čia atrasite ir naujo kelio, naujo vaizdinio visai Lietuvai gan smulkmenišką aprašą (projektą), surašytą Lietuvos plačiajai visuomenei, valdininkams bei žiniasklaidai. Projektą, kuriuo remdamasis Lietuvos agrarinės ekonomikos institutas paruošė vieną iš Lietuvos kaimo plėtros projektų.

Valerijaus Sinelnikovo pasiūlyta metodika suteikianti galimybes tapti, būti tiek sveikam, tiek ir laimingam, būti savo gyvenimo šeimininku bei savimi kurti darną bei laimingą gyvenimą sau, savo šeimai bei visam aplinkiniam pasauliui:
https://www.youtube.com/watch?v=9drideheqCg&feature=youtube_gdata_player

„Žmogus nėra kažkokia atskira ląstelė šalia viso organizmo, mes kiekvienas esame Visatos dalelė ir tik nuo mūsų priklauso, kaip darysim įtaką viskam, kas mus supa. Žmogus gali būti arba vėžine ląstele, kai savanaudiškai viską ima iš aplinkos, o į ją išmeta atliekas užteršdamas visą organizmą, arba darnia ląstele, skleidžiančia šviesą apie save, tuomet sveikas ir žmogus, ir visas pasaulis.

Kiekvienas gimstantis kūdikis ateina su užduotimi būti ta šviečiančia ląstele. Tai ir yra žmogaus užduotis ir ją smagu savyje atrasti.“ Ingrida Žitkauskienė