Šventė Meilei, kurios pagalba užgimsta laimingos šeimos

Vis daugiau žmonių ima mąstyti, kelti sau klausimus ir tikslingai ieškoti sau poros. Jie suvokia, kaip svarbu, kad abu šeimą kuriantys žmonės turėtų bendrus tikslus, panašų pasaulio matymą. Tik čia susiduriama su tuo, kaip ir kur sutikti tokį žmogų? Daugelis dabar organizuojamų renginių persismelkę populiariąja masine kultūra. Čia gajūs ir atitinkami elgesio bei bendravimo būdai. Žinoma, yra ir kitokių švenčių, tačiau jose dažnai susitelkiama tik į tam tikras apeigas. Aišku, galima visoje toje minioje bandyti ieškoti savo žmogaus, bet tikimybė jį atrasti išties nėra didelė (čia turbūt tiktų liaudies posakis: „Kaip aklai vištai grūdas.“).

Taigi, kur? Matyt, šis klausimas erdvėje sukosi jau ne vienerius metus ir žmonės atradę atsakymą ėmėsi konkrečių veiksmų, kad sukurti tokią erdvę ir tokią galimybę susitikti ir pažinti vienam kitą dviem žmonėms trokštantiems kurti darnią, laimingą šeimą, branginantiems juos įsupusią meilės energiją.

Visą straipsnį skaitykite čia: https://minfo.lt/pazintys/straipsnis/svente-meilei-kurios-pagalba-uzgimsta-laimingos-seimos

Nuotrauka: Matheus Bertelli|Pexels.com

Parašykite komentarą

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.